Szerző:
• 2022. május 22. vasárnap

Bemutató foglalkozást tartott szerdán a füzesabonyi Alapfokú Művészeti Iskola az érdeklődő gyerekeknek és szüleiknek. A program elsődleges célja volt, hogy a tanköteles korú gyerekeknek nyújtson tájékoztatót a zenetanulás lehetőségeiről. A kisebb gyermekek pedig a zeneoviból kaphattak egy kis ízelítőt. Kovács Zita intézményvezetőtől és Bodnár Angéla fuvola- és zeneovi tanítónénitől megtudhattuk, hogy az zeneiskolások a következő hangszerek közül választhatnak majd: zongora, hegedű, gitár, gordonka, furulya, fuvola, rézfúvó. A diákok heti 4 tanórai foglalkozáson vesznek részt: 2 főtárgyi óra és 2 szolfézs. A beiratkozásra június 20-21-én kerül sor a Széchényi István Katolikus Általános Iskolában 8-16 óra között. Az iskolában és az óvodában is lehet kérni a beiratkozáshoz szükséges nyomtatványból. Köszönjük szépen a bemutatót, és a részvételt!  

 

 

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.