• 2018. augusztus 29. szerda

Május közepén minden csoportban eredményesen lezajlott az évzáró- és ballagási ünnepség. Ezúton is kívánunk minden volt óvodásunknak sikerekben gazdag évkezdést!

Június elején, az időjárásnak is köszönhetően, minden csoport nagy élményekkel tért haza a kirándulásról. Nyáron három csoportban működtünk, s vendégszeretetünket élvezhették a telepi óvodások. A két óvoda gyerekei között jó kapcsolat alakult ki, közösen, együtt játszottak.

A nyári óvodát élménydúsabbá tette a Kreatív kedd és csütörtök, ahol remek alkotásokat, nyárral kapcsolatos dolgokat készíthettek a gyerekek, és fejleszthették kézügyességüket. A mozgás és zene is fontos szerepet játszott a nyáron. Zumba keretében táncos mulatságot szerveztünk egy-egy délelőtt, amelyet nagyon élveztek a gyerekek. A párakapu folyamatosan biztosította a hűsölés lehetőségét a nagy nyári melegben.