• 2020. május 21. csütörtök

TÁJÉKOZTATÁS

Tisztelt Szülők törvényes képviselők!

A 215/2020.(V.20.) Kormányrendelet értelmében, mely döntött az óvodák és Bölcsődék újra nyitásáról. A Füzesabonyi Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde, és a Füzesabonyi Pöttömke Óvoda és Bölcsőde 2020. május 25-től kinyit.

Az óvodai, bölcsődei szolgáltatást lehet igényelni az alábbiak figyelembe vételével:

Kérjük, hogy fertőző, beteg gyermeket ne hozzanak az intézménybe (orvosi igazolást nem kérünk a kezdéshez)!

Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy mivel a járvány még nem múlt el, érkezéskor és távozáskor a kellő távolságot egymástól tartsák meg, és lehetőségeikhez mérten maszk használata javasolt.

Kérjük, igényeiket 2020. május 22-én 1000-ig jelezzék az intézmény telefonszámán az étkezés biztosítása miatt.

1. Szülő nem léphet be az intézménybe, az ajtónál veszik át a gyerekeket az intézmény dolgozói.
  2. Az étkezéssel kapcsolatos szabályok nem változnak, előző nap 10 óráig kell jelezni az intézménybe:

Füzesabonyi Pöttömke Óvoda és Bölcsőde telefonszáma: 36/341-023.

Füzesabonyi Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde telefonszáma: 36/542-309.

1. Mindkét intézmény nyitva tartása változatlan 600-1700-ig biztosított.

Füzesabony, 2020. május 21.

………………………………………………………               …………………………………………………………

Gulyás Piroska                                             Bodnárné Kiss Karolina

intézményvezető                                               intézményvezető