• 2020. június 04. csütörtök

Tisztelt Szülők!

2020. május 25-én tartott nevelőtestületi értekezletünk alkalmával a kialakult járványra való tekintettel a következő döntést hoztuk:

– A ballagást mindenképpen szeretnénk megtartani, ezért 2020. augusztus 28-án 16 órától tervezzük, csak a nagycsoportosok és szüleik részére az óvoda udvarán. Kedvezőtlen időjárás esetében az óvoda épületében a megfelelő előírásokat betartva.

– Ehhez kapcsolódva az óvodai fényképezés elmarad, de a nagycsoportos ballagós gyermekeknek valamilyen módon megszervezzük. Előzetes tájékozódásunk alapján a fényképész (Koós László) két időpontot fog adni, melyben a szülő hozzá a műterembe viheti gyermekét. Erről a későbbiekben tájékoztatást nyújtunk, valamint a felmérésben segítünk. Az elkészült fényképek a tarisznyában lesznek a gyermekek részére átadva.

Füzesabonyi Pöttömke Óvoda és Bölcsőde nevelőtestülete