Szerző:
• 2021. január 10. vasárnap

Január 4-én zökkenőmentesen tértek vissza óvodásaink és bölcsődéseink az intézményünkbe. Az első napokban nagy izgalommal meséltek karácsonyi és szilveszteri élményeikről a felnőtteknek és társaiknak egyaránt. Örömmel vártuk azokat a gyermekeket is, akik már az ünnepek előtt nem jártak óvodába, bölcsődébe a járványhelyzet miatt. Szerencsére nagy létszámban működnek csoportjaink. Reméljük, a későbbiekben is elmondhatjuk, hogy egészséges, vidám, boldog gyermekek töltik meg élettel intézményünket.

Mindenki vigyázzon magára, családtagjaira, szeretteire!

Köszönjük továbbra is a családok együttműködését és megértését ebben a nehéz helyzetben!

 

Köszönettel:

A Pöttömke Óvoda és Bölcsőde dolgozói

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.