• 2020. február 07. péntek

Elkezdődött az új 2020-as év, s már magunk mögött tudhatjuk az első hónapot, a januárt. Az első időszakot, amely különböző szinteken, magánéletünkben, családban, munkahelyeken az elmúlt év értékelésével, s ebből következtetve a jövő feladatainak kitűzésével, a többet, jobban, kevesebb hibával, stb. szeretnénk majd megoldani. Alapítványunk is értékelte az elmúlt év tevékenységét. Összességében eredményesnek mondható az óvodai nevelőmunkát segítő, eszközellátottságot bővítő, élményt nyújtó, vagy éppen az óvodai hagyományőrző programok szervezésében nyújtott támogatás. Forrásteremtő programunk, az év végi Luca napi vásár 225 ezer forint bevételt jelentett, melyet bábelőadásra, táncházas programra, gyermekek részére szervezett, élményt nyújtó rendezvényekre fordítunk. Ebben az évben is igyekszünk színes programokat szervezni, rövidesen a Farsang jegyében vendégül látjuk a Tekergő Népzenei Együttest és a bűvész, Szajlai Szabolcs “varázslatos” műsorát.

Márciusban Jótékonysági Bálra hívjuk a kedves szülőket, baráti körüket. Az idén 20 éves Alapítványunk, melyet szeretnénk megünnepelni Önökkel együtt. A finom vacsoráról a mezőkövesdi Turul Vendéglő, a zenéről Csuhai Gábor, a műsorról óvodásaink gondoskodnak. Lesz meglepetés, büfé, tombola, és persze születésnapi torta. A rendezvény egy kellemes, kulturált szórakozás, kikapcsolódás a résztvevők számára, s egyben jótékonykodás, támogatás is. A támogatásra pedig, mint minden civil szervezetnek, alapítványunknak is szüksége van, hiszen anyagi biztonságban bátrabban tervezhetünk.

Kérjük a kedves Szülőket, hogy lehetőségük szerint és módon támogassák rendezvényünket!

Az SZJA 1%-os felajánlások is jelentős részét képezik anyagi bevételeinknek, mely összegből
a Mikulás napi játékeszköz vásárlást fedezzük minden évben.

Kérjük, hogy ez évben is gondoljanak óvodásainkra és alapítványunkat jelöljék kedvezményezettnek!

Segítő támogatásukat köszönjük!

Dohány Istvánné