Szerző:
• 2020. október 02. péntek

2020. október 2-án (pénteken) az Állatok világnapja alkalmából újra megrendezésre került a Vers- és verses mesemondó verseny. A járványhelyzet miatt ebben az évben csak a házi versenyt szerveztük meg a biztonsági előírásoknak megfelelően. Ez alkalommal tehát a Pöttömkés óvodások mérettették meg magukat. A Pöttömke Alapítvány támogatásával a szereplő versmondók rengeteg ajándékkal és élményekkel gazdagodtak.

 

Köszönjük minden résztvevő gyerkőcnek, hogy szép és különleges állatos versekkel és verses mesékkel varázsolták el a közönséget!

Köszönjük szépen a zsűri tagoknak, hogy elfogadták meghívásunkat és részvételükkel gazdagították eseményünket!

 

Gratulálunk minden helyezettnek, illetve szereplő óvodásunknak!
Nagyon ügyesek voltatok, büszkék vagyunk Rátok!

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.