Szerző:
• 2019. október 21. hétfő

2019. október 17-én (csütörtökön) szerveztük meg a már hagyománnyá vált Vitamin napunkat. Ebben az évben a csoportok szabadon választhattak gyümölcsök, zöldségek, magvak közül, bármiből bármit készíthettek. Nagy örömmel fogadtuk a lelkes szülők támogatását, akik ötletes és ízletes süteményekkel, kreációkkal készültek erre a napra. Nemcsak otthon, hanem az óvodában is lehetőségük volt a gyerekeknek közös munkálkodásra.

Ezen a szép őszi napon ültettünk el két kocsányos tölgyfát, amelyet a Kertbarát Kör tagjai ajánlottak fel óvodánknak, illetve előző nap az Ültess Fát! programhoz csatlakozva elültettük azt a két smaragd tuját, amit a Maklár Dísznövény Kertészet nyereményjátékán nyertünk.

Köszönjük, hogy a Kertbarát Kör tagjai elfogadták meghívásunkat és részt vettek számunkra fontos eseményünkön!

 

Vitamin nap faültetéssel

A változtatáshoz be kell lépned! RSS 2.0 Hozzászólás és jelzés le van tiltva.

Hozzászólások zárolva.