• 2022. március 28. hétfő

2022. március 22-én a Víz napja alkalmából egy játékos délelőttöt szerveztünk gyermekeinknek. Az erre a napra tervezett vizes játékok megvalósításához megkaptuk a jó időt is. 10 órától a megnyitó, és a közös éneklés végeztével az ovisok három csoportonként járták végig a „vizes” feladatokat. Jó hangulatban telt a kiskanállal való vízhordás, derűs mosollyal dobálták a labdákat a „halas, polipos” célba dobó játékba, és izgatottan horgászták ki a medencéből a halakat a horgászbotokkal. A hat csoport feladatmegoldásai után egy közös Zumbával zártuk a délelőttöt. Az óvoda vizes alkotásokkal, vízi állatokkal volt feldíszítve, melyet a gyerekek és az óvodapedagógusok sok-sok szorgalommal készítették el. Meséljenek a képek a víz világnapját ünneplő délelőttünkről.